Open dagen in februari 2019

Op maandag 4 februari tussen 13:30 en 15:30 en woensdag 6 februari tussen 10:00 en 13:00 uur kunt u onze school bezoeken. Wat krijgt u dan te zien?

Eigenlijk hetzelfde als alle andere dagen: Een fijne school waar we met veel respect voor elkaar goed onderwijs verzorgen, waar kinderen met plezier leren, waar veel positieve dynamiek is en waar we een open houding hebben naar alle mensen die met onze school te maken hebben. Maar ook een unieke rondleiding door onze nieuwe school. U kunt vragen stellen over hoe wij werken en wat wij belangrijk vinden om uw kind mee te geven tijdens de periode op de basisschool.

Wanneer u op deze dagen niet kunt langskomen is het altijd mogelijk om te bellen (0341 551159) of mailen (directie.willemalexander@catent.nl) om een andere afspraak te maken.

Wellicht tot ziens… U gunt uw kind toch ook een fijne basisschooltijd?

Meer nieuws